Laik | STOP KOUŘENÍ | Odborník

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den,pani doktorko videla jsem vase video na internetu a moc me zaujalo....

Odpověď: Obecně lze říci, že lékové interakce a to hlavně ovlivňování léků v oblasti psychiatrie, mají ......

vstoupit do poradny

SOUTĚŽ
  chci soutěžit Připravujeme pro vás novou soutěž.
  chci soutěžit

Poradna uLékaře.cz
 

Soutěž o čističku vzduchu

 

Proč čistit vzduch?

Všimli jste si prachových částic, vznášejících se v paprscích slunečního světla ve vašem domě nebo bytě? Představují pouze malý zlomek částic, které se nacházejí ve vaší domácnosti. Mezi částice ve vzduchu, který dýcháte, patří nejen prach, ale také běžné alergeny, například: pyl, výtrusy rostlin a plísňové spory; textilní prach a kouř, zbytky roztočů; lupy ze zvířat.

Vaše každodenní činnosti v domácnosti, například oprašování, vysávání, vaření a kouření, mohou zvyšovat koncentrace těchto částic ve vzduchu. Proto úklid domácnosti znamená více než jen čištění povrchů. Myslete nejen na čistotu, ale i svoje zdraví a zdraví svých blízkých. Čistěte vzduch, který dýcháte, pomocí pokojových čističek vzduchu Filtrete a vzduchových filtrů.

Kompletní sortiment čističek vzduchu 3M zakoupíte u autorizovaného distributora PPM-WATER SERVICE s.r.o.

Soutěžte o pokojovou čističku vzduchu 3M Filtrete Ultra Slim

Pro výherce naší soutěže darovala společnost 3M čističku vzduchu Filtrete Ultra Slim, která nabízí maximální účinnost v tichém, stylovém a prostorově úsporném provedení. Základem tohoto systému dodávky čistého vzduchu je kombinace filtrační technologie Filtrete® a špičkového designu italského designéra Paola Pininfariny. Čistička vzduchu Filtrete - Ultra Slim má automatický snímač kvality vzduchu pro monitoring hladiny částic ve vzduchu a až 98% účinnost v odstraňování pylu, zbytků roztočů a plísňových spor ze vzduchu.

Soutěžte o pokojovou čističku vzduchu 3M Filtrete Ultra Slim v naší nové soutěži. Stačí odpovědět na tři soutěžní otázky. Nejste si jisti správnou odpovědí? Hledejte nápovědu ve na webu společnosti 3M a ve všech rubrikách webu uLékaře.cz.Soutěžní otázky

Jakou zkratkou se označuje kombinovaná rychlost dodávání čistého vzduchu čističkou?
Která z pokojových čističek společnosti 3M je nejvhodnější do místností o rozloze až 34 m2?
Kdo stál u alergologie v bývalém Československu?

Kontaktní informace

 * Jméno  
 * Příjmení  
 * E-mail  
 * Mobilní telefon  

Soutěž probíhá od 22. 4. 2010 do 12. 5. 2010. Ze správných odpovědí náhodně vylosujeme jednoho výherce. Výherce bude informován prostřednictvím e-mailu a internetových stránek. Výhry zasíláme poštou.

Přečtěte si podrobná pravidla soutěže.

 
 
 

Přihlášení uživatele

 
 

Nejste zaregistrování? Zapomenuté heslo

 
 
Test závislosti
 
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Rakovina a její léčba